Київ, вул. Саксаганського, 68/21
Пн - Нд: 11:00–23:00
Резерв столу
0 грн.
Про нас

Про нас

Ресторан-мітерія «Здоровий Глузд» – це сучасний гастрономічний простір, пропонує гостям лаконічне меню, в якому немає випадкових страв. Кожен рецепт створений відомим шеф-кухарем Юрієм Приємським, який активно просуває ідею локального продукту, новаторського смаку і креативної архітекрути до кожної страви.

Незвичайна назва відображає концепцію ресторану, бо тут у всьому керуються раціональним підходом. Гості мітерії – це люди які вміють самі заробляти і хочуть отримати якісну їжу і сервіс за розумні гроші. Всі страви готуються виключно з якісних локальних продуктів.

Інтер’єр ресторану виконаний в дусі часу, в ньому багато денного світла і розумне зональне розділення. Можна комфортно розташуватися біля великих вікон, замовити столик з комфортним кріслами в стилі 60-х, провести дегустацію у центрального сommunication table або сісти в затишних нішах для приватних розмов.

Гастрономічною візитівкою мітерії визнано м’ясо приготоване на вугіллі в хоспері (Josper). Класичним доповненням до м’яса вважається келих червоного вина, але якщо вам хочеться змінити стандарти – скористайтеся коктейльної картою. Винна пропозиція ресторану варта окремої згадки та складена з прицілом на демократичність.

Унікальні страви
Кожен рецепт створений відомим шеф-кухарем Юрієм Приєсмьким
Якісна їжа
Всі страви готуються виключно з якісних локальних продуктів
Josper
Гастрономічною візитівкою мітерії визнано м’ясо приготоване на вугіллі в хоспері
Додано.